Kontakt oss

Kystmagasinet - en del av Oceanspace Media

Kystmagasinet AS

PO Box 4084 Sandviken, NO-5835 Bergen

redaksjon@kystmagasinet.no

Tlf: +47 926 45 833

Besøksadresse

Kystmagasinet AS

Skoltegrunnskaien, 25835 Bergen

Se Google-kart til oss

Abonnement

Spørsmål eller endringer kontakt: kystmagasinet@aboservice.no

Tlf: +47 67 11 38 17

Stillinger – tjeneste for stillingsannonsering

hilde@kystmagasinet.no

Følg Kystmagasinet i sosiale medier

Facebook og Twitter

Vi som jobber i Kystmagasinet:

Rune Kr. Ellingsen
Redaktør

rune@kystmagasinet.no

Mobil: +47 926 45 833

Edmund Mongstad

Journalist

edmund@kystmagasinet.no

Mobil: +47 952 04 159

Christian Lawley

Salgsdirektør

christian@kyst.no

Mobil: +47 400 19 000

Terje Engø

Journalist

terje@kystmagasinet.no

Mobil: +47 456 93 301

Alf Fagerheim

Journalist

alf@kystmagasinet.no

Mobil: +47 971 46 610

Hilde Moe

Annonsering

hilde@kystmagasinet.no

Mobil: +47 480 67 850

Idunn Indrebø

Abonnementsansvarlig

kystmagasinet@aboservice.no

Mobil: +47 454 949 66

Regnskap

regnskap@kystmagasinet.no

Tlf: 404 687 00